Polityka zwrotu kosztów

Mamy 14-dniową politykę zwrotów, co oznacza, że ​​masz 14 dni od otrzymania przedmiotu na zgłoszenie zwrotu.

Aby kwalifikować się do zwrotu, przedmiot musi być w takim samym stanie, w jakim go otrzymałeś, nienoszony lub nieużywany, z metkami i w oryginalnym opakowaniu. Potrzebny będzie również paragon lub dowód zakupu.

Aby rozpocząć zwrot, możesz skontaktować się z nami pod adresem rinagym.poland@gmail.com. Jeśli zwrot zostanie zaakceptowany, wyślemy Ci etykietę wysyłki zwrotnej, a także instrukcje dotyczące tego, jak i gdzie wysłać paczkę.

Zawsze możesz skontaktować się z nami w przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących zwrotu pod adresem rinagym.poland@gmail.com.


Uszkodzenia i problemy
Prosimy o sprawdzenie zamówienia po otrzymaniu i natychmiastowy kontakt, jeśli produkt jest wadliwy, uszkodzony lub jeśli otrzymałeś niewłaściwy produkt, abyśmy mogli ocenić problem i naprawić go.


Wyjątki / przedmioty bezzwrotne
Nie można zwrócić niektórych rodzajów przedmiotów, takich jak towary łatwo psujące się (takie jak żywność, kwiaty lub rośliny), produkty niestandardowe (takie jak zamówienia specjalne lub artykuły spersonalizowane) oraz artykuły higieny osobistej (takie jak kosmetyki). Nie przyjmujemy również zwrotów materiałów niebezpiecznych, łatwopalnych cieczy lub gazów. Skontaktuj się z nami, jeśli masz pytania lub wątpliwości dotyczące konkretnego przedmiotu.
Giełdy
Najszybszym sposobem na upewnienie się, że otrzymasz to, czego chcesz, jest zwrócenie posiadanego przedmiotu, a po zaakceptowaniu zwrotu dokonaj osobnego zakupu nowego przedmiotu.


Zwroty
Po otrzymaniu i sprawdzeniu Twojego zwrotu powiadomimy Cię o tym i poinformujemy Cię, czy zwrot został zatwierdzony, czy nie. Po zatwierdzeniu automatycznie otrzymasz zwrot pieniędzy przy użyciu pierwotnej metody płatności. Pamiętaj, że przetworzenie i zaksięgowanie zwrotu pieniędzy może zająć trochę czasu. Twoja płatność zostanie zwrócona w ciągu 7 dni roboczych od otrzymania powiadomienia o przyjęciu zwrotu

 

adres zwrotny

E-mail: rinagym.poland@gmail.com
Telefon: +48514301199

RINAGYM POLAND SP ZOO

Wiejska 2C, 05-805 Otrębusy, Polska